![FOTO | ”U” Cluj și-a prezentat echipamentul de rezervă. A fost creat cu ajutorul sponsorului principal și e dedicat suporterilor: ”Toți în negru, toți pe stadion” | Liga 2 FOTO | ”U” Cluj și-a prezentat echipamentul de rezervă. A fost creat cu ajutorul sponsorului principal și e dedicat suporterilor: ”Toți în negru, toți pe stadion” | Liga 2](https://liga2.prosport.ro/wp-content/uploads/2022/03/ely-fernandes-u-cluj-concordia-chiajna-Mediafax_Foto-Flaviu_Buboi-12.jpg)
FOTO | ”U” Cluj și-a prezentat echipamentul de rezervă. A fost creat cu ajutorul sponsorului principal și e dedicat suporterilor: ”Toți în negru, toți pe stadion” | Liga 2
![Fotbaliștii lui U. Cluj vor îmbrăca tricouri de joc ediție limitată la meciul cu UTA, ce vor ajunge în posesia fanilor de pe Someș! - Sportarad Fotbaliștii lui U. Cluj vor îmbrăca tricouri de joc ediție limitată la meciul cu UTA, ce vor ajunge în posesia fanilor de pe Someș! - Sportarad](https://www.sportarad.ro/wp-content/uploads/2021/01/ucjuta-1.jpg)
Fotbaliștii lui U. Cluj vor îmbrăca tricouri de joc ediție limitată la meciul cu UTA, ce vor ajunge în posesia fanilor de pe Someș! - Sportarad
![Ziua de Cluj | Universitatea Cluj a anunțat despărțirea de doi dintre jucătorii de bază din sezonul trecut Ziua de Cluj | Universitatea Cluj a anunțat despărțirea de doi dintre jucătorii de bază din sezonul trecut](https://zcj.ro/images/db/1_3_233810_1654790195_01912_fav.jpg)
Ziua de Cluj | Universitatea Cluj a anunțat despărțirea de doi dintre jucătorii de bază din sezonul trecut
![OFICIAL | Florin Ilie, a doua achiziție perfectată de ”U” Cluj. Fundașul care în acest sezon aproape că n-a existat la UTA e prezentat de noua sa echipă drept un ”turn de OFICIAL | Florin Ilie, a doua achiziție perfectată de ”U” Cluj. Fundașul care în acest sezon aproape că n-a existat la UTA e prezentat de noua sa echipă drept un ”turn de](https://liga2.prosport.ro/wp-content/uploads/2022/01/florin-ilie-u-cluj.jpg)
OFICIAL | Florin Ilie, a doua achiziție perfectată de ”U” Cluj. Fundașul care în acest sezon aproape că n-a existat la UTA e prezentat de noua sa echipă drept un ”turn de
![Ziua de Cluj | Un nou sponsor principal pentru “U” Cluj. “Studenții” și-au prezentat și echipamentul alternativ pentru sezonul 2020-2021 Ziua de Cluj | Un nou sponsor principal pentru “U” Cluj. “Studenții” și-au prezentat și echipamentul alternativ pentru sezonul 2020-2021](https://zcj.ro/images/db/1_3_203463_1598531183_02429.jpg)